eltrakon - komputery, serwis, oprogramowanie
: Auto Komis : Monitory NEC : Fotografia Wydruki : Survival & Bushcraft Sklep :

Analogowi Ortodoksi

Re: Analogowi Ortodoksi

Postprzez Mirek » niedziela, 13 września 2020, 08:28

U ludzi :) Przeszedłem z fotografii w fotowoltaikę.
Mirek
Ranveer Singh

Tytul konta (opis): Ranveer Singh

Postprzez Mechanik » niedziela, 13 września 2020, 10:13

Aa tam... Przeszedłeś po prostu w fotografię, tylko że wielkoformatową. Ogniwa fotowoltaiczne, to po prostu rodzaj matrycy, tylko że zajebiście wielkiej :mrgreen: Tak że tego... Od fotografii nie uciekniesz.
Mechanik

Postprzez rbit9n » poniedziałek, 21 września 2020, 13:29

a ja, od początku pandemii, zwłaszcza na początku, miałem taki zapergol w tyrce, że nie pamiętałem momentami jak się nazywam, a samochodem to na autopilocie leciałem. więc cześć.
"Cítíš? Cítíš to? Fenidon, chlapče. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Miluju vůni fenidonu takhle po ránu."
Podplukovník Colonel William "Bill" Kilgore
rbit9n
Master of Disaster

GG: 185783
Tytul konta (opis): Master of Disaster

Postprzez Mechanik » poniedziałek, 21 września 2020, 18:16

No wreszcie :mrgreen:
Mechanik

Postprzez JacekB » wtorek, 22 września 2020, 02:05

rbit9n napisał(a):a ja, od początku pandemii, zwłaszcza na początku, miałem taki zapergol w tyrce, że nie pamiętałem momentami jak się nazywam, a samochodem to na autopilocie leciałem. więc cześć.

Hehe, w całej tej pandemii najbardziej podobało mi się to, że samochodem do roboty pięknie się jeździło po pustych ulicach, luzik i autopilot. Byłem tak zarobiony, że gdybym jeszcze miał stać w normalnych korkach, to chyba bym na amen wykorkował. :mrgreen:

Normalnego zdjęcia nie zrobiłem w tym czasie ani jednego, tylko sporadycznie jakieś dyrdymały ajfonem. Ale to się zmieniło dwa tygodnie temu, kiedy udałem się nad ciepłe morze, skąd powróciłem nie dalej jak wczoraj. Klepałem tam zdjęcia bez umiaru, jak - za przeproszeniem - cyfrówką. Przywiozłem zrobionych 12 filmów, w tym dwa kolorowe. Zapewne większość ich zawartości okaże się byle jaka, typowe urlopowe pstrykactwo, ale tak się stęskniłem za robieniem zdjęć, że nie potrafiłem się powstrzymać. I tak prawie wszystkie te filmy były przeterminowane, więc ewentualna strata niewielka. :D

Teraz znowu zarobiony będę, więc nie wiem, kiedy mój świeży urobek doczeka się wywołania i skanowania. :(
JacekB

Postprzez Namo » wtorek, 22 września 2020, 10:29

Kupiem dwie rolki 135 na poczatku roku, pół pierwszej wciąz w aparacie, nie chce mi się.
Odkurzyłbym za to Ikoflexa, tylko też nie mam pomysłu na kadry, a szkoda kasy ot tak wypstrykac..
Namo
wiecznie początkujący

GG: 3213669
Tytul konta (opis): wiecznie początkujący

Postprzez Mechanik » wtorek, 22 września 2020, 13:03

Mnie jutro powinna przyjść bateria do EOSa 630, też mam w nim nieskończoną rolkę Velvii, od pół roku. I do wywołania kolejne 3. Tak że ruszy i w kolorze. Natomiast czarno-białe, już ruszyły. Tylko że wywoływacz coś zciemniał. Cza bedzie nowy rozmieszać.
Mechanik

Postprzez rbit9n » poniedziałek, 28 września 2020, 16:30

JacekB napisał(a):
rbit9n napisał(a):a ja, od początku pandemii, zwłaszcza na początku, miałem taki zapergol w tyrce, że nie pamiętałem momentami jak się nazywam, a samochodem to na autopilocie leciałem. więc cześć.

Hehe, w całej tej pandemii najbardziej podobało mi się to, że samochodem do roboty pięknie się jeździło po pustych ulicach, luzik i autopilot. Byłem tak zarobiony, że gdybym jeszcze miał stać w normalnych korkach, to chyba bym na amen wykorkował. :mrgreen:

o to! to! to jedyny plus koronaświrusa.
"Cítíš? Cítíš to? Fenidon, chlapče. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Miluju vůni fenidonu takhle po ránu."
Podplukovník Colonel William "Bill" Kilgore
rbit9n
Master of Disaster

GG: 185783
Tytul konta (opis): Master of Disaster

Postprzez Mechanik » poniedziałek, 28 września 2020, 16:55

To u mnie było inaczej. Faktycznie, korki byli mniejsze, zwłaszcza z rana. Ale tak, żeby ulice puste byli, to dobrze nie było.
A teraz jest jeszcze gorzej...
Mechanik

Poprzednia strona

Powrót do AO