eltrakon - komputery, serwis, oprogramowanie
: Auto Komis : Monitory NEC : Fotografia Wydruki : Survival & Bushcraft Sklep :

Humor, dowcipy, teksty

bez związku

Humor, dowcipy, teksty

Postprzez Marshall » wtorek, 6 sierpnia 2013, 23:54

Z tego co zauważam, to całe forum AO to jeden wielki kawał ale zawsze świeży dowcip dobry jest.

Zapraszam do podrzucania dobrych kawałów, zasłyszanych tekstów, etc.

Na początek:
____

Neil Armstrong ląduje na Księżycu. Wysiada z lądownika i mówi:
- To jest mały krok dla człowieka, ale duży dla... Zaraz, co to?
Patrzy, a parę metrów dalej pali się ognisko, przy którym siedzi trzech facetów. Rozmawiają i pieką kiełbaski. Okazuje się, że są to Ukrainiec, Egipcjanin i Polak.
- A wy co tu robicie? - pyta zbity z tropu Armstrong.
- No, ja akurat doiłem krowę i jak pieprznęło w Czarnobylu, to aż tu doleciałem - mówi Ukrainiec.
- A ja - mówi Egipcjanin - chodziłem po piramidach i tak jakoś mnie przerzuciło.
- No a ty? - pyta Polaka.
- Ku...wa, nie wiem... Z wesela wracam.

____
Marshall
Заядлый Фотограф

GG: 63140
Tytul konta (opis): Заядлый Фотограф

Re: Humor, dowcipy, teksty

Postprzez AndreV » wtorek, 6 sierpnia 2013, 23:57

“When you photograph people in color, you photograph their clothes. But when you photograph people in black and white, you photograph their souls” Ted Grant
AndreV

Postprzez najeli » środa, 7 sierpnia 2013, 00:11

AndreV napisał(a):Dowcip?
prosze bardzo: http://www.youtube.com/watch?v=yKdSaRdj0uA

o w mordę...
będę miała koszmary!!!! :P
Jakby było za prosto to by było za łatwo.
http://www.najeli.pl
najeli
Kometa

Tytul konta (opis): Kometa

Postprzez Mirek » środa, 7 sierpnia 2013, 00:51

najeli napisał(a):

o w mordę...
będę miała koszmary!!!! :P

Jestę stopą!!!
Mirek
Ranveer Singh

Tytul konta (opis): Ranveer Singh

Postprzez Pikusław » środa, 7 sierpnia 2013, 07:27

To ja zamawiam remiks u TYCH panów :lol:
Pikusław

Postprzez rafulec » środa, 7 sierpnia 2013, 19:54

Mąż zabrał żonę na pierwszą w jej życiu partię golfa. Pierwsze uderzenie żony i piłka rozbija okno domku stojącego obok pola. Mąż trochę się zdenerwował: - Mówiłem, żebyś uważała, a teraz trzeba będzie tam iść, przepraszać i może nawet zapłacić. Idą do domku i pukają do drzwi. Miły głos mężczyzny zaprasza do środka. Wchodzą. Rozbite szkło, zniszczona stara waza i siedzący na kanapie facet.
- Czy to wy zbiliście szybę?
- Przepraszamy bardzo.
Właściwie to nie ma za co. Jestem dżinem, który był uwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić trzy życzenia. Nie obrazicie się, jak spełnię wam po jednym, sam zostawiając sobie jedno na koniec?
- Nie, tak jest świetnie - mówi mąż. - Chciałbym dostawać milion dolarów co roku.
- Nie ma problemu. Do tego gwarantuję, że będziesz bardzo długo żył. A ty, młoda kobieto? - Chciałabym mieć ogromny dom w każdym państwie. Z najlepszą służbą na świecie.
- Mówisz, masz - odpowiada dżin. Do tego obiecuję ci, że do żadnego z nich nikt się nigdy nie włamie.
- A jakie jest twoje życzenie, dżinie? - pyta małżeństwo. - Ponieważ tak długo byłem uwięziony, nie marzę o niczym innym, jak o seksie z tobą - zwraca się do kobiety.
- I co ty na to, kochanie? - pyta mąż.
- Mamy tyle kasy i domy... Ja się zgadzam. Żona kolesia idzie z dżinem na pięterko... Całe popołudnie kochają się. Dżin jest wręcz nienasycony. Po czterech godzinach nieustannego seksu dżin złazi z kobiety, patrzy jej prosto w oczy i pyta: - W jakim wieku jesteście?
- Oboje mamy po 35 lat. - Pieprzysz... 35 lat i wierzycie w dżina?!
rafulec
rafulec aka dziecko Auto Focusa

Tytul konta (opis): rafulec aka dziecko Auto Focusa

Postprzez ycp » niedziela, 11 sierpnia 2013, 15:59

Nie dowcip, ale fragment występu Eddie Izzarda.
Coś, co oglądam zawsze kiedy mam doła.
I za każdym razem doprowadza mnie to do łez, ze śmiechu.

Najbardziej z równowagi wytrącają mnie trzęsienia ziemi
WhereWereWe | noise
ycp

Postprzez rbit9n » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 10:39

rafal.szy napisał(a):Mąż zabrał żonę na pierwszą w jej życiu partię golfa. Pierwsze uderzenie żony i piłka rozbija okno domku stojącego obok pola. Mąż trochę się zdenerwował: - Mówiłem, żebyś uważała, a teraz trzeba będzie tam iść, przepraszać i może nawet zapłacić. Idą do domku i pukają do drzwi. Miły głos mężczyzny zaprasza do środka. Wchodzą. Rozbite szkło, zniszczona stara waza i siedzący na kanapie facet.
- Czy to wy zbiliście szybę?
- Przepraszamy bardzo.
Właściwie to nie ma za co. Jestem dżinem, który był uwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić trzy życzenia. Nie obrazicie się, jak spełnię wam po jednym, sam zostawiając sobie jedno na koniec?
- Nie, tak jest świetnie - mówi mąż. - Chciałbym dostawać milion dolarów co roku.
- Nie ma problemu. Do tego gwarantuję, że będziesz bardzo długo żył. A ty, młoda kobieto? - Chciałabym mieć ogromny dom w każdym państwie. Z najlepszą służbą na świecie.
- Mówisz, masz - odpowiada dżin. Do tego obiecuję ci, że do żadnego z nich nikt się nigdy nie włamie.
- A jakie jest twoje życzenie, dżinie? - pyta małżeństwo. - Ponieważ tak długo byłem uwięziony, nie marzę o niczym innym, jak o seksie z tobą - zwraca się do kobiety.
- I co ty na to, kochanie? - pyta mąż.
- Mamy tyle kasy i domy... Ja się zgadzam. Żona kolesia idzie z dżinem na pięterko... Całe popołudnie kochają się. Dżin jest wręcz nienasycony. Po czterech godzinach nieustannego seksu dżin złazi z kobiety, patrzy jej prosto w oczy i pyta: - W jakim wieku jesteście?
- Oboje mamy po 35 lat. - Pieprzysz... 35 lat i wierzycie w dżina?!

znam ten dowcip w wersji walijskiej, ale tłumaczonej na angielski. w tej wersji jest autostopowicz i elf - pomocnik świętegomikołaja, jest mroźna łotewska zima, halucynacje z niedożywienia i tir z długą naczepą. no i dowcip jest wydłużony do maksimum, bowiem Walijczycy lubią bajać. tak więc opowiedzenie dowcipu, który ja znam, dzięki uprzejmości dra Frelicha, zajmuje dwie pinty piwa.
"Cítíš? Cítíš to? Fenidon, chlapče. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Miluju vůni fenidonů takhle po ránu."
Podplukovník Colonel William "Bill" Kilgore
rbit9n
Master of Disaster

GG: 185783
Tytul konta (opis): Master of Disaster

Postprzez doktor » poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 18:37

Pewien gość postawił sobie za cel upolowanie wielkiego niedźwiedzia. Zabrał broń i cały ekwipunek i wyruszył na Alaskę bo ustrzelić zwierzynę.
Długo tropił misia, w końcu ten wyszedł mu na linię strzału. BANG! Niestety spudłował. Zanim zdążył się ogarnąć niedźwiedź już był koło niego i mówi:
Słuchaj myśliwy zasady są takie, że jak nie trafisz – dajesz dupy. I bez zbędnych ceregieli wykorzystał myśliwego. Ten wrócił jak niepyszny do domu, ale zawziął się i w następnym sezonie przyjechał ponownie. Znów tropił niedźwiedzia, złożył się do strzału i... Znowu pudło.
Niedźwiedź do niego: myśliwy, znasz zasady. I ponownie go wyryćkał.
Myśliwy zawziął się na fest i w kolejnym roku znów na Alasce tropi niedźwiedzia. Znów składa się do strzału i... Jeszcze raz pudłuje.
A niedźwiedź na to: Ej, myśliwy, ty chyba nie na polowanie tutaj przyjeżdżasz...
doktor

Postprzez ninoveron » wtorek, 13 sierpnia 2013, 01:32

Porwanie samolotu w Rosji

Poniedziałek
Porwaliśmy samolot na lotnisku w Moskwie, pasażerowie jako zakładnicy. Żądamy miliona dolarów i lotu do Meksyku.

Wtorek.
Czekamy na reakcję władz. Napiliśmy się z pilotami. Pasażerowie wyciągnęli zapasy. Napiliśmy się z pasażerami. Piloci napili się z pasażerami.

Środa
Przyjechał mediator. Przywiózł wódkę. Napiliśmy się z mediatorem, pilotami i pasażerami. Mediator prosił, żebyśmy wypuścili połowę pasażerów.
Wypuściliśmy, a co tam.

Czwartek
Pasażerowie wrócili z zapasami wódki. Balanga do rana. Wypuściliśmy drugą połowę pasażerów i pilotów.

Piątek
Druga połowa pasażerów i piloci wrócili z gorzałą. Przyprowadzili masę znajomych. Impreza do rana.

Sobota
Do samolotu wpadł SPECNAZ. Z wódką. Balanga do poniedziałku.

Poniedziałek
Do samolotu pakują się coraz to nowi ludzie z gorzałą. Jest milicja, są desantowcy, strażacy, nawet jacyś marynarze.

Wtorek
Nie mamy sił. Chcemy się poddać i uwolnić samolot. SPECNAZ się nie zgadza. Do pilotów przyleciała na imprezę rodzina z Władywostoku. Z wódką.

Środa
Pertraktujemy. Pasażerowie zgadzają się nas wypuścić, jeśli załatwimy wódkę
Bartos |==========[> NinoVeron.com
"na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."
ninoveron
NinoVeron.com lubi ( . ) ( . )

Tytul konta (opis): NinoVeron.com lubi ( . ) ( . )

Następna strona

Powrót do Klubokawiarnia